Kup w przeciągu:

14

[11.11,26.12,06.01,10.04,03.05,08.06,15.08,01.11,25.12,26.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj (dotyczy Paczkomatów i Kurier InPost).

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Hantle

Hantle to jedne z najbardziej rozpowszechnionych i uniwersalnych przyrządów treningowych. Swoje miejsce znajdują w praktycznie każdej profesjonalnej jak i domowej siłowni. Hantle popularność zyskały przede wszystkim dzięki swojej uniwersalności - prostota konstrukcji oraz możliwość regulacji ciężaru pozwala ćwiczyć za ich pomocą wiele partii mięśniowych, a kompaktowość i niewielkie gabaryty sprawiają, że nie zajmują dużo miejsca i dają się w łatwy sposób przechowywać.

Na naszej stronie możesz zaopatrzyć się w kilka rodzajów hantli, w tym hantle/sztangielki regulowane, jak i przeznaczone do nich akcesoria, w postaci różnego rodzaju zacisków - od standardowych 25 mm jak i 50 mm, przeznaczonych na gryf olimpijski.

U nas możesz także nabyć same gryfy do hantli/sztangielki - poczynając od prostych gryfów śrubowych 24 mm, kończąc na gryfach olimpijskich 50 mm. 

Jeśli chodzi o całe komplety - obecnie posiadamy trzy rodzaje hantli regulowanych o różnym ciężarze - 24, 32 oraz 40 kg. Hantle 32 kilogramowe posiadają regulację co 1kg, a sztangielka regulowana 40 kilogramowa - co 2/3 kilogramy. Dzięki czemu, niezależnie, na jaką się zdecydujesz, będziesz mógł/mogła idealnie dopasować pożądany przez Ciebie ciężar.

Tak szeroka skala regulacji sprawdzi się szczególnie przy treningu małych partii. Dla mięśni takich jak biceps, triceps czy mięśnie naramienne każde 2 kg to często przeskok 10-20% co jest relatywnie dużym przeskokiem. Taka progresja na dłuższą metę jest trudna do wykonania.

Dodając co 1 kg jesteś w stanie lepiej ukierunkować mięśnie w stronę wzrostu siły i hipertrofii.

Każda sztangielka regulowana, którą można u nas nabyć sprawdzi się idealnie zarówno do ćwiczeń w domu oraz jako wyposażenie profesjonalnej siłowni lub studia treningu personalnego.

Dzięki niewielkim gabarytom i platformie, na której spoczywają ciężary, zaoszczędzisz sporo miejsca i zadbasz o porządek. 

Nie czekaj, wyposaż swoją siłownię już teraz w hantle regulowane marki MuscleForge lub skomponuj własną sztangielkę, wyposażając się u nas w potrzebne do niej akcesoria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl