Kup w przeciągu:

14

[11.11,26.12,06.01,10.04,03.05,08.06,15.08,01.11,25.12,26.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj (dotyczy Paczkomatów i Kurier InPost).

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Słaby chwyt często uniemożliwia poprawne lub zupełne wykonywanie niektórych ćwiczeń bądź ogranicza nas w ilości zrobionych serii lub powtórzeń, mimo zapasów siły, których nie jesteśmy w stanie spożytkować. Za słaby chwyt często też ogranicza nasz progres, ponieważ nawet jeśli mięśnie są gotowe na zwiększenie ciężaru, zbyt mała siła chwytu sukcesywnie blokuje nasz rozwój - a kiedy ten jest niezadowalający, często wywołuje frustrację, a ta w nadmiernej ilości często przesądza o odpuszczeniu treningu i utraty motywacji do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Dlatego tak ważne jest, aby oprócz interesujących nas partii mięśniowych nie zapominać o wzmacnianiu siły chwytu, bez której nie będziemy w stanie progresować w zadowalającym nas tempie.

Jeśli chcemy wzmocnić nasz chwyt powinniśmy zawsze pamiętać o wykonywaniu ćwiczeń rozwijających te partie, które za chwyt odpowiadają i przyzwyczajać mięśnie oraz układ nerwowy do zwiększającego się ciężaru. 

Oprócz ćwiczeń, które są podstawą mocnego chwytu możemy pomóc sobie doborem akcesoriów, które w znacznym stopniu pomogą nam w osiągnięciu zadowalającego efektu.

Akcesoria wspomagające wzmocnienie chwytu i przedramion ( które również odgrywają rolę w samej sile chwytu) są dostępne na naszej stronie internetowej.

Jednym z takich akcesoriów jest przyrząd do ćwiczenia przedramion i siły chwytu. Urządzenie to umożliwia ćwiczenie zginaczy jak prostowników przedramienia bez użycia sztangi lub sztangielek. Wyposażone jest w 5 stopniową regulację oporu oraz umożliwia dopasowanie długości chwytu, dzięki czemu nadaje się zarówno dla dużych jak i małych dłoni. 

Kolejnym akcesorium, które pomoże Ci poprawić swój chwyt jest drążek do ćwiczeń przedramion - wrist roller. Zestaw ten pozwala zamontować do 60 kg obciążenia. Ćwiczenia z wrist rollerem pozwalają zaangażować mięśnie prostowników i zginaczy przedramion.

U nas możesz wyposażyć się także w zestawy gum do ćwiczeń palców i mięśni dłoni oraz nakładki/uchwyty na sztangę, hantle lub gryf, które wzmocnią chwyt i przyczepność w czasie ćwiczeń.

Na naszej stronie znajdziesz także wiele innych przydatnych akcesoriów wzmacniających siłę chwytu i nie tylko. Przekonaj się sam i znajdź to, czego potrzebujesz aby polepszyć swój trening!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl