Kup w przeciągu:

14

[01.05,30.05,15.08,01.11,11.11]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj (dotyczy Paczkomatów i Kurier InPost).

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Sporty walki

Tutaj możesz zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju akcesoria pomocne przy rozwijaniu umiejętności potrzebnych w uprawianiu sportów walki. 

Szczególnie pomocnym jak i popularnym narzędziem, kiedy chcemy ćwiczyć swoją szybkość, kondycję, zwinność jak i wyprowadzanie ciosów, jest worek treningowy. U nas możesz nabyć kilka wersji tego produktu - od mniejszych 1,48 metrowych worków po worki 1,6 metrowe. Niektóre z nich nadadzą się zarówno do wypełnienia ich wnetrza powietrzem, jak i dla zachowanie lepszej stabilności i ciężaru- wodą lub piaskiem. Wraz z workiem można nabyć w komplecie dedykowaną pompkę, która usprawni proces jego napompowania.

Dmuchany worek bokserski stojący świetnie sprawdzi się także jako narzędzie służące spalaniu zbędnych kalorii jak i niezwykły odstresowywacz, który przyjmie na siebie wiele ciosów.

Innym rodzajem produktu usprawniającego nasze umiejętności w sportach walki jest gruszka bokserska refleksówka, która znacznie poprawi naszą motorykę, refleks oraz zwinność. Sprawdzi się również w treningu wydolnościowym oraz jako znakomity spalacz kalorii. Oprócz tego, ćwicząc z gruszką bokserską wiszącą, która wraca w przeciwną stronę do uderzenia, nauczymy się uników oraz lepiej wyczujemy dystans, które są jednymi z kluczowych umiejętności w sportach walki.

Jeśli jednak zależy nam na jeszcze większym rozwoju refleksu i precyzji uderzeń dobrym wyborem jest piłka refleksowa na głowę inaczej zwana - reflex ball. Piłka ta jest połączona elastyczną linką do taśmy, którą mocujemy na czole. Uderzając w piłkę ta po czasie wraca w naszą stronę. 

Trening refleksówką sprawdzi się idealnie, tak samo dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją szybkość, zwinność, oraz precyzję uderzeń, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Tutaj możesz zaopatrzyć się także w przyrządy służące do rozciągania mięśni, takie jak pas do rozciągania i ćwiczeń nóg, pas do rozciągania mięśni ud, a jeśli zależy ci na osiągnięciu wymarzonego szpagatu, świetnie sprawdzi się profesjonalna maszyna do szpagatu lub przyrząd do rozciągania mięśni nóg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl