O firmie

Sklep MuscleForge mieści się w Krakowie, prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie Polski i Europy. Jesteśmy pasjonatami sportu, naszą misją jest pomoc w utrzymaniu zdrowia i wysokiej formy naszych klientów. Chcemy udostępniać Ci innowacyjny sprzęt wysokiej jakości, który pomoże zrealizować Twoje cele. Niezależnie czy jesteś amatorem, czy profesjonalnym sportowcem, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. W naszym sklepie można znaleźć sprzęt sportowy do domu jak i na siłownię, sprzęt fizjoterapeutyczny jak i artykuły pomagające w prowadzeniu ogólnopojętego zdrowego stylu życia.

Nasza firma uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności biznesu Firma Przyjazna Naturze. Celem programu jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju, czyli zarządzanie przedsiębiorstwem tak, aby ograniczało swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Pragniemy, aby klienci wybierający nasze produkty byli świadomi faktu, że wybierają produkty firmy odpowiedzialnej ekologicznie i że przez to przyczyniają się do ochrony środowiska.

 

Telefon: +48793579157

Godziny pracy: 9:00-15:00 (poniedziałek-piątek)

Punkt odbioru osobistego: ul. Mackiewicza 17A, 31-214 Kraków (odbiór osobisty po wcześniejszym złożeniu zamówienia i ustaleniu terminu)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl